Start Nasze osiągnięcia Sukcesy sportowe
Sukcesy sportowe
Wpisany przez Administrator
piątek, 01 października 2021 18:51

W tym tygodniu nasi młodzi sportowcy startowali w zawodach lekkoatletycznych osiągając wiele sukcesów. W indywidualnych mistrzostwach powiatu w Igrzyskach Dzieci zdobyli trzy medale; srebrny wywalczył Jan Pluta w biegu na 60m , brązowe Dawid Pieczonka w skoku w dal i Franek Kloc w biegu na 1000m. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasi uczniowie 5 razy stawali na podium. Złoty medal zdobyła Olga Żak w rzucie oszczepem, srebrny Judyta Łukasz w biegu na 100m, brązowe Natalia Bojda w pchnięciu kulą, Witek Fila w skoku w dal i Sebastian Rębisz w rzucie oszczepem . W Igrzyskach Dzieci w zawodach wojewódzkich 5 miejsce uzyskała Zosia Możdżeń w skoku w dal. Serdecznie gratulujemy!

W tym tygodniu nasi młodzi sportowcy startowali w zawodach lekkoatletycznych osiągając wiele sukcesów. W indywidualnych mistrzostwach powiatu w Igrzyskach Dzieci zdobyli trzy medale; srebrny wywalczył Jan Pluta w biegu na 60 m , brązowe Dawid Pieczonka w skoku w dal i Franek Kloc w biegu na 1000 m. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasi uczniowie 5 razy stawali na podium. Złoty medal zdobyła Olga Żak w rzucie oszczepem, srebrny Judyta Łukasz w biegu na 100 m, brązowe Natalia Bojda w pchnięciu kulą, Witek Fila w skoku w dal i Sebastian Rębisz w rzucie oszczepem . W Igrzyskach Dzieci w zawodach wojewódzkich 5 miejsce uzyskała Zosia Możdżeń w skoku w dal.