Start Nasze osiągnięcia Otwarte Mistrzostwa Miasta Rzeszowa
Otwarte Mistrzostwa Miasta Rzeszowa
Wpisany przez Administrator
sobota, 23 marca 2024 20:02

Nasi uczniowie udanie wystartowali w halowych Otwartych Mistrzostwach Miasta Rzeszowa Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie. W zawodach brali udział uczniowie z Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Indywidualnie zdobyliśmy 8 medali i wiele czołowych miejsc. W punktacji drużynowej nasza szkoła stanęła na podium zajmując 3 miejsce przywożąc do szkoły piękny puchar.

Złote medale zdobyły Julia Gwóźdź w biegu na 60 m i Mira Niemiec w biegu na 600 m. Srebrny medal wywalczyła Martyna Ziaja w biegu na 300 m I Gabriela Działowska w pchnięciu kulą. Na najniższym stopniu podium stanęli; Milena Gancarz w skoku w dal, Wioletta Płaza w pchnięciu kulą, Mateusz Kogut w skoku wzwyż i Dawid Chmaj w biegu na 200 m. Na czwartym miejscu uplasowali się; Alicja Czudec w biegu na 300 m, Jan Pluta w biegu na 600 m, Dawid Pieczonka w skoku w dal. Piąte miejsca zdobyli Zuzanna Kozdra w biegu na 600 m i Jan Gdula w pchnięciu kulą. Gratulujemy wszystkim uczniom ambitnej postawy na zawodach.