Start Nasze osiągnięcia Mistrzostwa w lekkiej atletyce
Mistrzostwa w lekkiej atletyce
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 02 października 2017 21:19

W dniu 19 i 21 września na stadionie Resovii rozegrane zostały indywidualne mistrzostwa powiatu rzeszowskiego w lekiej atletyce. W kategorii Igrzyska Dzieci uczniowie szkoły podstawowej w Trzebownisku zdobyli trzy medale; srebrny Kinga Kot w biegu na 60 m i Kamil Świder w skoku w dal oraz brązowy Amelia Dawid. Cała trójka reprezentowała naszą gminę na zawodach wojewódzkich.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentujący naszą szkołę uczniowie wywalczyli osiem medali. Złoty medal zdobyła w rzucie dyskiem Natalia Tomasik ,która w zawodach wojewódzkich "otarła się o medal" plasując się na czwartej pozycji. Na najwyższym stopniu podium znalazły się Dominika Kalandyk w biegu na 300 m oraz Weronika Pokrzywa w skoku w dal, która w finale wojewódzkim zajęła 7 miejsce.

Srebrne medale zdobyli; Patrycja Buczak w biegu na 80 m ppł( szósta w finale wojewódzkim)

sztafeta dziewcząt 4x100 m w składzie ; Weronika Pokrzywa, Monika Wiśniewska. Domika Kalandyk oraz Julia Czudec,

oraz Michał Gancarz w biegu na 300 m.

Na najniższym stopniu podium znalazła się Ola Chajec w rzucie Dyskiem oraz Sebastian Kiciński w biegu na 1000 m.